kruler - en to kk translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
kk: Аясының түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
kk: Қаріпі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
kk: Таңбашасы жүйелік сөреде

en: &Scale
kk: &Шәкілі

en: Right to Left
kk: Оңнан солға

en: Center Origin
kk: Ортадан бастап

en: Offset...
kk: Шегінісі...

en: Percentage
kk: Пайызы

en: O&pacity
kk: М&олдірлік

en: Left to Right
kk: Солдан оңға

en: Bottom to Top
kk: Төменнен жоғарға

en: Top to Bottom
kk: Жоғардан төменге

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
kk: Шәкілінің шегінісі

en: Offset:
kk: Шегінісі

en: Appearance
kk: Көрінісі

en: Advanced
kk: Косымша

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
kk: Өлшегіш аясының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
kk: Өлшегіштің ұзындығы.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
kk: Өлшегіш шәкілінің жазуынын қаріпі.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
kk: Өлшегіш бағыты

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
kk: Басталу шегінісі

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
kk: Өлшегіш шәкілі салыстырмалы (пайыздық) болмақ па

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
kk: Таңбашасы жүйелік сөреде көрсетіледі ме

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
kk: Өлшегіштің мөлдірлігі

en: KDE Screen Ruler
kk: KDE-нің экран өлшегіші

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Former Maintainer and Developer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі және құрастырушсы

en: Initial port to KDE 2
kk: KDE 2-ге бастапқы бейімдеу
