kruler - en to km translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
km: ពូម្ពអក្សរ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
km: បង្ហាញ​រូបតំណាង​ថាស​ប្រព័ន្ធ

en: &Scale
km: មាត្រដ្ឋាន

en: Right to Left
km: ស្ដាំ​ទៅ​ឆ្វេង

en: Center Origin
km: កណ្ដាល​ដើម

en: Offset...
km: អុហ្វសិត...

en: Percentage
km: ភាគរយ

en: O&pacity
km: ស្រអាប់

en: Left to Right
km: ឆ្វេង​ទៅ​ស្ដាំ

en: Bottom to Top
km: ពី​បាត​ទៅ​កំពូល

en: Top to Bottom
km: ពីកំពូល​ទៅបាត

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
km: ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​អុហ្វសិត

en: Offset:
km: អុហ្វសិត ៖

en: Appearance
km: រូបរាង

en: Advanced
km: កម្រិតខ្ពស់

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​របស់​បន្ទាត់ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
km: ប្រវែង​បន្ទាត់ ។

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
km: ពុម្ពអក្សរអត្ថបទ​នៅ​លើ​មាត្រដ្ឋាន​បន្ទាត់ ។

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
km: ទិស​បន្ទាត់

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
km: អុហ្វសិត​ដើម

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
km: ជា​​មាត្រដ្ឋាន​បន្ទាត់​ទាក់ទង (ភាគរយ)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
km: ជា​រូបតំណាង​​ដែល​បានប្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
km: ភាព​ស្រអាប់​របស់បង្អួច

en: KDE Screen Ruler
km: បន្ទាត់​អេក្រង់ KDE

en: (c) 2000 - 2008, Till Krech
    (c) 2009, Mathias Soeken
km: រក្សាសិទ្ធិថ​ឆ្នាំ ២០០០ - ២០០៨ ដោយ Till Krech
    រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៩ ដោយ Mathias Soeken

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Former Maintainer and Developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍ និង​ថែទាំ​ពី​មុន​

en: Initial port to KDE 2
km: ច្រក​ដំបូង​ទៅកាន់ KDE 2
