kruler - en to lt translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
lt: Fono spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
lt: Rodyti dėklo ženkliuką

en: &Scale
lt: &Skalė

en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Center Origin
lt: Pradžia per vidurį

en: Offset...
lt: Poslinkis...

en: Percentage
lt: Procentai

en: O&pacity
lt: &Permatomumas

en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Bottom to Top
lt: Iš apačios aukštyn

en: Top to Bottom
lt: Iš viršaus žemyn

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
lt: Skalės poslinkis

en: Offset:
lt: Poslinkis:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Advanced
lt: Sudėtingesnė

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
lt: Liniuotės fono spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
lt: Liniuotės ilgis.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
lt: Liniuotės skalės šriftas.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
lt: Liniuotės kryptis

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
lt: Pradžios taško poslinkis

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
lt: Ar liniuotės skalė santykinė (procentais)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
lt: Ar naudojamas dėklo ženkliukas

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
lt: Lango permatomumas

en: KDE Screen Ruler
lt: KDE ekrano liniuotė

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Former Maintainer and Developer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas ir programuotojas

en: Initial port to KDE 2
lt: Pirmas perkėlimas į KDE 2
