kruler - en to lv translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
lv: Fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
lv: Rādīt sistēmas ikonu

en: &Scale
lv: &Mērogs

en: Right to Left
lv: No kreisā uz labo

en: Center Origin
lv: Sākums centrā

en: Offset...
lv: Nobīde...

en: Percentage
lv: Procenti

en: O&pacity
lv: Necaurs&pīdīgums

en: Left to Right
lv: No kreisās uz labo

en: Bottom to Top
lv: No lejas uz augšu

en: Top to Bottom
lv: No augšas uz leju

en: Offset:
lv: Nobīde:

en: Appearance
lv: Izskats

en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
lv: Mērlentas fona krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
lv: Mērlentas garums.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
lv: Mērlentas iedaļu teksta fonts.

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
lv: Mērlentas virziens

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
lv: Nobīde no sākuma

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
lv: Ir mērlentas relatīvais mērogs (procentos)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
lv: Ir vai lieto sistēmas ikonu

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
lv: Loga necaurspīdīgums

en: KDE Screen Ruler
lv: KDE ekrāna mērlenta

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Former Maintainer and Developer
lv: Iepriekšējais uzturētājs un izstrādātājs

en: Initial port to KDE 2
lv: Sākotnējā pārnešana uz KDE 2
