kruler - en to nl translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: If this option is enabled, the window is being kept above other windows.
nl: Als deze optie is ingeschakeld dan wordt het venster boven andere vensters gehouden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: Always on top
nl: Altijd op de voorgrond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
nl: Systeemvakpictogram tonen

en: This is a tool to measure pixel distances on the screen. It is useful for working on layouts of dialogs, web pages etc.
nl: Dit is een hulpmiddel om de afstanden tussen de pixels op het scherm te meten. Het is vooral bruikbaar voor het werken aan de opmaak van dialoogvensters, webpagina's etc.

en: Rotate
nl: Draaien

en: &Scale
nl: &Schalen

en: Right to Left
nl: Rechts naar links

en: Center Origin
nl: Plaats van het centrum

en: O&pacity
nl: &Dekking

en: Left to Right
nl: Links naar rechts

en: Bottom to Top
nl: Beneden naar boven

en: Top to Bottom
nl: Boven naar beneden

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
nl: Offset schalen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
nl: Achtergrondkleur van de liniaal.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
nl: Lengte van liniaal.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
nl: Lettertype van de tekst op liniaalschaal.

note: i18n: ectx: label, entry (Horizontal), group (StoredSettings)
en: Horizontal ruler
nl: Horizontale liniaal

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
nl: Richting van de liniaal

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
nl: Offset van de oorsprong

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
nl: Is de schaal van de liniaal relatief (percentage)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
nl: Wordt het systeemvakpictogram gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
nl: Dekking van het venster

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysOnTop), group (StoredSettings)
en: Is always on top
nl: Is altijd op de voorgrond

en: KDE Screen Ruler
nl: KDE Schermliniaal

en: A screen ruler by KDE
nl: Een schermliniaal door KDE

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Former Maintainer and Developer
nl: Voormalig onderhouder en ontwikkelaar

en: Initial port to KDE 2
nl: Initiële overdracht naar KDE 2
