kruler - en to sk translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: If this option is enabled, the window is being kept above other windows.
sk: Ak je táto možnosť povolená, okno sa ponechá nad ostatnými oknami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: Always on top
sk: Vždy navrchu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
sk: Farba pozadia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
sk: Písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
sk: Zobraziť ikonu v systémovej lište

[ctx: @title:window]
en: KRuler
sk: Pravitko

en: This is a tool to measure pixel distances on the screen. It is useful for working on layouts of dialogs, web pages etc.
sk: Toto je nástroj pre meranie vzdialeností v pixeloch na obrazovke. Je užitočný pri vytváraní dialógov, WWW stránok a pod.

en: Rotate
sk: Otočiť

en: &Scale
sk: &Stupnica

en: Right to Left
sk: Sprava doľava

en: Center Origin
sk: Počiatok v strede

en: Offset...
sk: Posun...

en: Percentage
sk: Percentuálna

en: O&pacity
sk: &Nepriehľadnosť

en: Left to Right
sk: Zľava doprava

en: Bottom to Top
sk: Zdola nahor

en: Top to Bottom
sk: Zhora nadol

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
sk: Posun stupnice

en: Offset:
sk: Posun:

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Advanced
sk: Pokročilé

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
sk: Farba pozadia pravítka.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
sk: Dĺžka pravítka.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
sk: Písmo textu na stupnici pravítka.

note: i18n: ectx: label, entry (Horizontal), group (StoredSettings)
en: Horizontal ruler
sk: Vodorovné pravítko

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
sk: Smer pravítka

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
sk: Posun od počiatku

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
sk: Je stupnica pravítka relatívna (v percentách)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
sk: Je použitá ikona v systémovej lište

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
sk: Priehľadnosť okna

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysOnTop), group (StoredSettings)
en: Is always on top
sk: Je vždy navrchu

en: KDE Screen Ruler
sk: KDE pravítko obrazovky

en: A screen ruler by KDE
sk: Pravítko obrazovky od KDE

en: Maintainer
sk: Správca

en: Former Maintainer and Developer
sk: Predošlý správca a vývojár

en: Initial port to KDE 2
sk: Počiatočný port do KDE 2
