kruler - en to sl translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: If this option is enabled, the window is being kept above other windows.
sl: Če je ta možnost omogočena, bo okno ohranjeno nad drugimi okni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysOnTop)
en: Always on top
sl: Vedno na vrhu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
sl: Barva ozadja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
sl: Pisava:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
sl: Ikona v sistemski vrstici

en: This is a tool to measure pixel distances on the screen. It is useful for working on layouts of dialogs, web pages etc.
sl: S tem orodjem lahko merite razdalje na vašem zaslonu (v slikovnih točkah). Uporabno je za izdelavo pogovornih oken, spletnih strani, itd.

en: Rotate
sl: Zavrti

en: &Scale
sl: &Merilo

en: Right to Left
sl: Z desne proti levi

en: Center Origin
sl: Postavi izhodišče na sredino

en: Offset...
sl: Odmik ...

en: Percentage
sl: Odstotek

en: O&pacity
sl: M&otnost

en: Left to Right
sl: Z leve proti desni

en: Bottom to Top
sl: Z dna proti vrhu

en: Top to Bottom
sl: Z vrha proti dnu

[ctx: @title:window]
en: Scale Offset
sl: Odmik merila

en: Offset:
sl: Odmik:

en: Appearance
sl: Videz

en: Advanced
sl: Napredno

en: %1%
sl: %1 %

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (StoredSettings)
en: Background color of the ruler.
sl: Barva ozadja ravnila.

note: i18n: ectx: label, entry (Length), group (StoredSettings)
en: Length of the ruler.
sl: Dolžina ravnila.

note: i18n: ectx: label, entry (ScaleFont), group (StoredSettings)
en: Font of the text on the ruler scale.
sl: Barva besedila na merilu ravnila.

note: i18n: ectx: label, entry (Horizontal), group (StoredSettings)
en: Horizontal ruler
sl: Vodoravno ravnilo

note: i18n: ectx: label, entry (LeftToRight), group (StoredSettings)
en: Direction of the ruler
sl: Smer ravnila

note: i18n: ectx: label, entry (Offset), group (StoredSettings)
en: Offset of the origin
sl: Odmik izhodišča

note: i18n: ectx: label, entry (RelativeScale), group (StoredSettings)
en: Is the scale of the ruler relative (percentage)
sl: Ali je merilo ravnila relativno (v odstotkih)

note: i18n: ectx: label, entry (TrayIcon), group (StoredSettings)
en: Is a tray icon used
sl: Ali je omogočena ikona v sistemski vrstici

note: i18n: ectx: label, entry (Opacity), group (StoredSettings)
en: Opacity of the window
sl: Motnost okna

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysOnTop), group (StoredSettings)
en: Is always on top
sl: Je vedno na vrhu

en: KDE Screen Ruler
sl: Zaslonsko ravnilo za KDE

en: A screen ruler by KDE
sl: Zaslonsko ravnilo s strani KDE

en: (c) 2000 - 2008, Till Krech
    (c) 2009, Mathias Soeken
sl: © 2000 - 2008, Till Krech
    © 2009, Mathias Soeken

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Former Maintainer and Developer
sl: Prejšnji vzdrževalec in razvijalec

en: Initial port to KDE 2
sl: Prvotna predelava za KDE 2
