kruler - en to ug translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
ug: تەگلىك رەڭگى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Font:
ug: خەت نۇسخا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayIcon)
en: Show tray icon
ug: قونداق سىنبەلگىسىنى كۆرسىتىش

en: &Scale
ug: ئۆلچەك(&S)

en: Right to Left
ug: ئوڭدىن سولغا

en: Percentage
ug: پىرسەنت

en: Left to Right
ug: سولدىن ئوڭغا

en: Bottom to Top
ug: تۆۋەندىن يۇقىرىغا

en: Top to Bottom
ug: يۇقىرىدىن تۆۋەنگە

en: Offset:
ug: ئېغىش:

en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

en: Advanced
ug: ئالىي

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى
