ksanecore - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
bg: Сканирането е спряно от потребителя.

en: Batch mode time delay
bg: Интервал на сканиране в режим пакетна обработка

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
bg: Задава забавяне на времето между командите за сканиране в режим пакетна обработка

en: Batch mode with time delay
bg: Режим на пакетна обработка с интервал на сканиране

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
bg: Активира режим на изпълнение на пакетни команди. Продължава сканирането през определен интервал от време до отмяната му.

en: Invert colors
bg: Инвертиране на цветовете

en: Invert the colors of the scanned image.
bg: Инвертиране на  цветове на сканираното изображение.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
bg: Пейзаж %1

en: Scan area size
bg: Размер за областта за сканиране

en: Select a predefined page size for the scanning area.
bg: Изберете предварително определен размер на страницата за сканираната област.
