ksanecore - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
ca: L'usuari ha aturat l'escaneig.

en: Batch mode time delay
ca: Temps de retard en el mode de treball per lots

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
ca: Especifiqueu el temps de retard entre cada escaneig quan el mode de treball per lots és actiu.

en: Batch mode with time delay
ca: Mode de treball per lots amb temps de retard

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
ca: Activa l'escaneig en el mode de treball per lots. L'escaneig continua després d'un retard fins que es cancel·la.

en: Invert colors
ca: Inverteix els colors

en: Invert the colors of the scanned image.
ca: Inverteix els colors de la imatge escanejada.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
ca: Apaïsada %1

en: Scan area size
ca: Mida de l'àrea d'escaneig

en: Select a predefined page size for the scanning area.
ca: Selecciona una mida de pàgina predefinida per a l'àrea d'escaneig.
