ksanecore - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Scanning stopped by user.
cs: Skenování zastaveno uživatelem

en: Invert colors
cs: Invertovat barvy

en: Invert the colors of the scanned image.
cs: Invertovat barvy skenovaného obrázku.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
cs: Na šířku %1

en: Scan area size
cs: Velikost oblasti skenování

en: Select a predefined page size for the scanning area.
cs: Vyberte předurčenou velikost stránky pro oblast skenování.
