ksanecore - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
eu: Erabiltzaileak eskaneatzea gelditu du.

en: Batch mode time delay
eu: Sortaka moduko atzerapen-denbora

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
eu: Adierazi eskaneatze arteko atzerapena sortaka modua gaituta dagoenean.

en: Batch mode with time delay
eu: Sortaka modua atzerapenarekin

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
eu: Sortaka eskaneatzeko modua gaitzen du. Atzerapen baten ondoren eskaneatzen jarraitzen du bertan behera utzi arte.

en: Invert colors
eu: Alderantzikatu koloreak

en: Invert the colors of the scanned image.
eu: Alderantzikatu eskaneatutako irudiaren koloreak.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
eu: Paisaia %1

en: Scan area size
eu: Eskaneatze eremuaren tamaina

en: Select a predefined page size for the scanning area.
eu: Hautatu eskaneatze-eremurako aurrez definitutako orri-tamaina bat.
