ksanecore - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
fi: Käyttäjä lopetti kuvanluvun.

en: Batch mode time delay
fi: Eräajon aikaviive

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
fi: Aseta kuvanlukujen välinen aikaviive käytettäessä eräajoa.

en: Batch mode with time delay
fi: Eräajo aikaviipeellä

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
fi: Mahdollistaa eräajoluvun. Jatkaa lukemista aina aikaviipeellä, kunnes perutaan.

en: Invert colors
fi: Käännä värit

en: Invert the colors of the scanned image.
fi: Käännä luetun kuvan värit.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
fi: Vaaka-%1

en: Scan area size
fi: Tutkittavan alueen koko

en: Select a predefined page size for the scanning area.
fi: Aseta tutkittavaksi alueeksi esiasetettu paperikoko.
