ksanecore - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
gl: A persoa usuaria detivo a dixitalización.

en: Batch mode time delay
gl: Tempo de repouso do modo en lote

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
gl: Indica o tempo de repouso entre cada dixitalización cando se activa o modo en lote.

en: Batch mode with time delay
gl: Modo en lote con tempo de repouso

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
gl: Activa a dixitalización en modo en lote. Continúa dixitalizando tras un tempo de repouso ata que se cancela.

en: Invert colors
gl: Inverter as cores

en: Invert the colors of the scanned image.
gl: Inverter as cores da imaxe dixitalizada.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
gl: Apaisado %1

en: Scan area size
gl: Tamaño da zona de dixitalización

en: Select a predefined page size for the scanning area.
gl: Seleccione un tamaño de páxina predefinido para a zona de dixitalización.
