ksanecore - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
ka: სკანირება შეწყვეტილია მომხმარებლის მიერ.

en: Batch mode time delay
ka: მიმდევრობითი რეჟიმის დაყოვნების დრო

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
ka: მიუთითეთ მიმდევრობით რეჟიმში სკანირებებს შორის დაყოვნების დრო.

en: Batch mode with time delay
ka: მიმდევრობითი რეჟიმი დაყოვნების მხარდაჭერით

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
ka: მიმდევრობით სკანირების რეჟიმის ჩართვა. სკანირება დაყოვნების შემდეგ იქამდე გაგრძელდება, სანამ ხელით არ შეაჩერებთ.

en: Invert colors
ka: ფერების ინვერსია

en: Invert the colors of the scanned image.
ka: სკანირებული გამოსახულების ფერების ინვერსია.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
ka: ლანდშაფტი %1

en: Scan area size
ka: სკანირების ფართობის ზომა

en: Select a predefined page size for the scanning area.
ka: აირჩიეთ სკანირების ფართობის გვერდის ზომა.
