ksanecore - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
nl: Scannen is gestopt door gebruiker.

en: Batch mode time delay
nl: Tijdsvertraging van modus bulk

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
nl: De tijdsvertraging specificeren tussen elke scan wanneer modus bulk is ingeschakeld.

en: Batch mode with time delay
nl: Modus bulk met tijdsvertraging

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
nl: Schakelt scannen in modus bulk in. Gaat door met scannen na een vertraging tot annuleren.

en: Invert colors
nl: Kleuren omkeren

en: Invert the colors of the scanned image.
nl: De kleuren omkeren van de gescande afbeelding.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
nl: Landschap %1

en: Scan area size
nl: Scangebiedgrootte

en: Select a predefined page size for the scanning area.
nl: Een voorgedefinieerde paginagrootte selecteren voor het scangebied.
