ksanecore - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Scanning stopped by user.
ro: Scanare oprită de utilizator.

en: Invert colors
ro: Inversează culorile

en: Invert the colors of the scanned image.
ro: Inversează culorile imaginii scanate.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
ro: Peisaj %1

en: Scan area size
ro: Dimensiunea zonei scanate

en: Select a predefined page size for the scanning area.
ro: Alegeți o dimensiune de pagină predefinită pentru zona scanării.
