ksanecore - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
sk: Skenovanie bolo zastavené používateľom.

en: Batch mode time delay
sk: Časové oneskorenie hromadného režimu

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
sk: Určte časové oneskorenie medzi každým skenovaním, keď je povolený hromadný režim.

en: Batch mode with time delay
sk: Hromadný režim s časovým oneskorením

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
sk: Povolí režim hromadného skenovania. Skenovanie pokračuje po oneskorení, až kým sa nezruší.

en: Invert colors
sk: Invertovať farby

en: Invert the colors of the scanned image.
sk: Invertovať farby naskenovaného obrázka.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
sk: Krajinka %1

en: Scan area size
sk: Veľkosť oblasti skenovania

en: Select a predefined page size for the scanning area.
sk: Vyberte preddefinovanú veľkosť strany pre oblasť skenovania.
