ksanecore - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
sl: Skeniranje je ustavil uporabnik.

en: Batch mode time delay
sl: Časovna zakasnitev v paketnem načinu

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
sl: Določite časovno zakasnitev med vsakim skenom, kadar je omogočeno paketno skeniranje.

en: Batch mode with time delay
sl: Paketni način s časovno zakasnitvijo

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
sl: Omogoči paketno skeniranje. Nadaljuje skeniranje po zakasnitvi do preklica.

en: Invert colors
sl: Invertiraj barve

en: Invert the colors of the scanned image.
sl: Invertira barve skenirane slike.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
sl: Ležeče %1

en: Scan area size
sl: Velikost skeniranega področja

en: Select a predefined page size for the scanning area.
sl: Določi prej določeno velikost skeniranega področja.
