ksanecore - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
tr: Tarama, kullanıcı tarafından durduruldu.

en: Batch mode time delay
tr: Toplu iş kipi zaman gecikmesi

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
tr: Toplu iş kipi etkinleştirildiğinde, iki tarama arasında ne kadar gecikme olacağını belirtin.

en: Batch mode with time delay
tr: Zaman gecikmesi ile toplu iş kipi

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
tr: Toplu iş kipinde taramayı etkinleştirir. İptal edilene dek taramayı araya gecikme ekleyerek sürdürür.

en: Invert colors
tr: Renkleri ters çevir

en: Invert the colors of the scanned image.
tr: Taranan görselin renklerini ters çevir.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
tr: Yatay %1

en: Scan area size
tr: Tarama alanı boyutu

en: Select a predefined page size for the scanning area.
tr: Tarama alanı için önceden tanımlanmış bir sayfa boyutu seçin.
