ksanecore - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Scanning stopped by user.
uk: Сканування припинено користувачем.

en: Batch mode time delay
uk: Затримка у пакетному режимі

en: Specify the time delay between each scan when batch mode is enabled.
uk: Вкажіть часову затримку між послідовними скануваннями, якщо увімкнено пакетний режим.

en: Batch mode with time delay
uk: Пакетний режим із часовою затримкою

en: Enables batch mode scanning. Continues scanning after a delay until canceled.
uk: Вмикає пакетний режим сканування. Сканування продовжуватиметься із проміжною затримкою, аж доки процес не буде припинено.

en: Invert colors
uk: Інвертувати кольори

en: Invert the colors of the scanned image.
uk: Інвертувати кольори сканованого зображення.

[ctx: Page size landscape]
en: Landscape %1
uk: Альбомна %1

en: Scan area size
uk: Розмір області сканування

en: Select a predefined page size for the scanning area.
uk: Виберіть попередньо визначений розмір сторінки для області сканування.
