kscreen - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
ar: استخدم شاشة خارجية فقط

en: Only use built-in screen
ar: استخدم الشاشة المُدْمَجة فقط

en: Mirror screens
ar: اعكس الشاشات

en: Extend to left of built-in screen
ar: يمدد إلى يسار الشاشة المدمجة

en: Extend to right of built-in screen
ar: يمدد إلى يمين الشاشة المدمجة

en: Leave unchanged
ar: اتركه دون تغيير

en: Built-in Screen
ar: الشاشة المُدْمَجة
