kscreen - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
bg: Използване само на външен екран

en: Only use built-in screen
bg: Използване на вграден екран

en: Mirror screens
bg: Огледални екрани

en: Extend to left of built-in screen
bg: Разширяване вляво от вградения екран

en: Extend to right of built-in screen
bg: Разширяване вдясно от вградения екран

en: Leave unchanged
bg: Без промяна

en: Built-in Screen
bg: Вграден екран
