kscreen - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
ca@valencia: Canvia a la pantalla externa

en: Switch to laptop screen
ca@valencia: Canvia a la pantalla del portàtil

en: Unify outputs
ca@valencia: Unifica les eixides

en: Extend to left
ca@valencia: Estén a l'esquerra

en: Extend to right
ca@valencia: Estén a la dreta

en: Leave unchanged
ca@valencia: Deixa sense canviar

en: Built-in Screen
ca@valencia: Pantalla integrada
