kscreen - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
ca@valencia: Utilitza només la pantalla externa

en: Only use built-in screen
ca@valencia: Utilitza només la pantalla integrada

en: Mirror screens
ca@valencia: Emmiralla les pantalles

en: Extend to left of built-in screen
ca@valencia: Estén a l'esquerra de la pantalla integrada

en: Extend to right of built-in screen
ca@valencia: Estén a la dreta de la pantalla integrada

en: Leave unchanged
ca@valencia: Deixa sense canviar

en: Built-in Screen
ca@valencia: Pantalla integrada
