kscreen - en to cs translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title:window]
en: HDR Calibration
cs: Kalibrace HDR

[ctx: @action:button]
en: Next
cs: Další

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Switches to the next page
cs: Přejde na další stránku

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Cancels the calibration process
cs: Zruší proces kalibrace

en: To determine the maximum brightness of the screen, adjust the slider until the logo is barely visible
cs: Chcete-li nastavit maximální jas obrazovky, posuňte posuvník tak, aby bylo logo sotva viditelné

en: Configure how bright “100%” on the normal brightness slider should be. Make it as bright as you'd ever use it, as long as the HDR image still looks good and the gradients are smooth.
    To avoid brightness fluctuations, it's recommended to not exceed the display's maximum average brightness of %1cd/m²
cs: Nastavte, jak jasná má být hodnota "100 %" na posuvníku normálního jasu. Nastavte ji na nejvyšší hodnotu, kterou byste kdy použili, pokud při tom HDR obraz stále vypadá dobře a přechody jsou plynulé.
    Aby se zabránilo kolísání jasu, doporučuje se nepřekračovat maximální průměrný jas displeje, který činí %1cd/m²

en: Configure how bright “100%” on the normal brightness slider should be. Make it as bright as you'd ever use it, as long as the HDR image still looks good and the gradients are smooth.
cs: Nastavte, jak jasná má být hodnota "100 %" na posuvníku normálního jasu. Nastavte ji na nejvyšší hodnotu, kterou byste kdy použili, pokud při tom HDR obrázek stále vypadá dobře a přechody jsou plynulé.

en: Maximum luminance: %1cd/m²
cs: Maximální jas: %1 cd/m²

en: Reference luminance / paper white: %1cd/m²
cs: Referenční jas / bílá barva papíru: %1 cd/m²

[ctx: @action:checkbox]
en: Assume Windows HDR applications are calibrated for this screen
cs: Předpokládejme, že aplikace Windows HDR jsou pro tento displej kalibrovány

[ctx: @action:button]
en: Done
cs: Hotovo

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Finish the calibration process
cs: Dokončit proces kalibrace

en: Many Windows applications come with their own calibration settings, which this system wide configuration conflicts with. If this option is set, their calibration settings will work as expected on this specific display.
cs: Mnoho aplikací pro Windows má vlastní nastavení kalibrace, s nimiž je toto systémové nastavení v rozporu. Je-li tato možnost zapnutá, budou jejich nastavení kalibrace na tomto konkrétním displeji fungovat podle očekávání.
