kscreen - en to gl translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title:window]
en: HDR Calibration
gl: Calibración de HDR

[ctx: @action:button]
en: Next
gl: Seguinte

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Switches to the next page
gl: Vai á seguinte páxina.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
gl: Cancelar

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Cancels the calibration process
gl: Cancela o proceso de calibración.

en: To determine the maximum brightness of the screen, adjust the slider until the logo is barely visible
gl: Axuste o control desprazábel ata que o logo sexa apenas visíbel para determinar o brillo máximo da pantalla.

[ctx: @action:button]
en: Done
gl: Feito
