kscreen - en to hsb translation catalogue (35 entries)

en: None
hsb: Žane

en: Replicated by other output
hsb: Kopěrowane wot druheje wobrazowki

en: Keep display configuration?
hsb: Připrawjenje wobrazowki wobchować?

en: Will revert to previous configuration in %1 second. | Will revert to previous configuration in %1 seconds.
hsb[0]: Prjedawše připrawjenje so zaso wužiwa za %1 sekundu.
hsb[1]: Prjedawše připrawjenje so zaso wužiwa za %1 sekundźe.
hsb[2]: Prjedawše připrawjenje so zaso wužiwa za %1 sekundy.
hsb[3]: Prjedawše připrawjenje so zaso wužiwa za %1 sekundow.

en: &Keep
hsb: &Wobchować

en: &Revert
hsb: &Wróćo

en: A new output has been added. Settings have been reloaded.
hsb: Nowy output je so dodał. Nastajenja su so znowa začitałe.

en: An output has been removed. Settings have been reloaded.
hsb: Output je so wotstronił. Nastajenja su so znowa začitałe.

en: Outputs could not be saved due to error.
hsb: Output njehodźeše so zawěsćić, dokelž je so zmylk stał.

en: Display configuration reverted.
hsb: Připrawjenje wróćo zwołane.

en: Primary
hsb: Primarne

en: Orientation:
hsb: Orientacija:

en: Automatic
hsb: Awtomatiska

en: Only when in tablet mode
hsb: Jenož w tabletowym modusu

en: Manual
hsb: Manuelna

en: Enabled
hsb: Zaswěćene

en: Resolution:
hsb: Rozpušćenje:

en: Scale:
hsb: Skalěrować:

en: Refresh rate:
hsb: Frekwenca:

en: Adaptive sync:
hsb: Adaptiwny sync:

en: Never
hsb: Ženje

en: Always
hsb: Přeco

en: RGB Range:
hsb: RGB rozsah:

en: Full
hsb: Połne

en: Limited
hsb: Wobmjezowane

en: Device:
hsb: Grat:

en: Save displays' properties:
hsb: Swójstwa wobrazowkow zawěsćić:

en: For any display arrangement
hsb: Za kóžda rjadowanje wobrazowkow

en: For only this specific display arrangement
hsb: Jenož za tute rjadowanje

en: 90° Clockwise
hsb: 90° naprawo zwjertnjene

en: Upside Down
hsb: Na hłowje

en: 90° Counterclockwise
hsb: 90° nalěwo zwjertnjene

en: No Rotation
hsb: Žane zwjertnjenje

en: Drag screens to re-arrange them
hsb: Sćehńće wobrazowki, zo byšće je zrjadowali

en: Identify
hsb: Identifikować
