kscreen - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
is: Aðeins nota ytri skjáinn

en: Only use built-in screen
is: Aðeins nota innbyggða skjáinn

en: Mirror screens
is: Spegla skjám

en: Extend to left of built-in screen
is: Framlengja til vinstri við innbyggða skjáinn

en: Extend to right of built-in screen
is: Framlengja til hægri við innbyggða skjáinn

en: Leave unchanged
is: Halda óbreyttu

en: Built-in Screen
is: Innbyggður skjár
