kscreen - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
it: Utilizza solo lo schermo esterno

en: Only use built-in screen
it: Utilizza solo lo schermo integrato

en: Mirror screens
it: Schermi specchiati

en: Extend to left of built-in screen
it: Estendi a sinistra dello schermo integrato

en: Extend to right of built-in screen
it: Estendi a destra dello schermo integrato

en: Leave unchanged
it: Lascia invariato

en: Built-in Screen
it: Schermo integrato
