kscreen - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
ja: 外部スクリーンのみ

en: Only use built-in screen
ja: 内蔵スクリーンのみ

en: Mirror screens
ja: 画面の複製

en: Extend to left of built-in screen
ja: 内蔵スクリーンショットの左に拡張

en: Extend to right of built-in screen
ja: 内蔵スクリーンの右に拡大

en: Leave unchanged
ja: 変更しない

en: Built-in Screen
ja: 内蔵スクリーン
