kscreen - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
ka: გარე ეკრანზე გადართვა

en: Switch to laptop screen
ka: ნოუთბუქის ეკრანზე გადართვა

en: Unify outputs
ka: გამოტანის გაერთიანება

en: Extend to left
ka: მარცხნივ გაფართოება

en: Extend to right
ka: მარჯვნივ გაფართოება

en: Leave unchanged
ka: შეუცვლელად დატოვება

en: Built-in Screen
ka: ჩაშენებული ეკრანი
