kscreen - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
ka: მხოლოდ გარე ეკრანის გამოყენება

en: Only use built-in screen
ka: მხოლოდ ჩაშენებული ეკრანის გამოყენება

en: Mirror screens
ka: ეკრანის დუბლირება

en: Extend to left of built-in screen
ka: გაფართოება ჩაშენებული ეკრანის მარცხნივ

en: Extend to right of built-in screen
ka: გაფართოება ჩაშენებული ეკრანის მარჯვნივ

en: Leave unchanged
ka: შეუცვლელად დატოვება

en: Built-in Screen
ka: ჩაშენებული ეკრანი
