kscreen - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
lt: Pristatymo veiksena įjungta

en: Configure Display Settings…
lt: Konfigūruoti ekrano nuostatas…

en: Enable Presentation Mode
lt: Įjungti pristatymo veikseną

en: User enabled presentation mode
lt: Naudotojas įjungė pristatymo veikseną

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
lt: Tai neleis jūsų ekranui ir kompiuteriui automatiškai išsijungti.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
lt[0]: %2 ir dar %1 programa verčia naudoti pristatymo veikseną.
lt[1]: %2 ir dar %1 programos verčia naudoti pristatymo veikseną.
lt[2]: %2 ir dar %1 programų verčia naudoti pristatymo veikseną.
lt[3]: %2 ir dar %1 programa verčia naudoti pristatymo veikseną.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
lt: %1 verčia naudoti pristatymo veikseną.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
lt: %1 verčia naudoti pristatymo veikseną: %2

en: Screen Layout
lt: Ekrano išdėstymas

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
lt: Galite taikyti įvairius ekrano išdėstymus tik tuomet, kai yra prijungtas daugiau nei vienas ekranas.
