kscreen - en to lv translation catalogue (103 entries)

en: Implementation error
lv: Implementācijas kļūda

en: Outputs changed while trying to apply settings
lv: Iestatījumu pielietošanas laikā ir mainītas izvades

en: None
lv: Nav

en: Replicated by other output
lv: Kopēt ar citu izvadi

[ctx: @action:button Briefly show the display name in a popup label on each screen]
en: Identify Screens
lv: Identificēt ekrānus

en: Keep display configuration?
lv: Vai paturēt displeja konfigurāciju?

en: Will revert to previous configuration in %1 second. | Will revert to previous configuration in %1 seconds.
lv[0]: Atgriezīsies pie iepriekšējās konfigurācijas pēc %1 sekundes.
lv[1]: Atgriezīsies pie iepriekšējās konfigurācijas pēc %1 sekundēm.
lv[2]: Atgriezīsies pie iepriekšējās konfigurācijas pēc %1 sekunžu.

en: &Keep
lv: &Paturēt

en: &Revert
lv: &Atsaukt

[ctx: @info]
en: All displays are disabled. Enable at least one.
lv: Visi displeji ir izslēgti. Ieslēdziet vismaz vienu.

[ctx: @info]
en: Gaps between displays are not supported. Make sure all displays are touching.
lv: Spraugas starp displejiem netiek atbalstīties. Pārliecinieties, ka visi displeji saskaras.

[ctx: The argument contains the reason for the failure]
en: Couldn’t apply display configuration: %1
lv: Neizdevās pielietot displeja konfigurāciju: %1

en: A new output has been added. Settings have been reloaded.
lv: Ir pievienota jauna izvade. Iestatījumi ir pārlādēti.

en: An output has been removed. Settings have been reloaded.
lv: Ir noņemta izvade. Iestatījumi ir pārlādēti.

en: No KScreen backend found. Please check your KScreen installation.
lv: Nav atrasta „KScreen“ aizmugursistēma. Pārbaudiet savu „KScreen“ instalāciju.

en: Outputs could not be saved due to error.
lv: Izvades nevar saglabāt kļūdas dēļ.

en: Global scale changes will come into effect after the system is restarted.
lv: Globālā mēroga izmaiņas stāsies spēkā pēc sistēmas pārstartēšanas.

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Display configuration reverted.
lv: Displeja konfigurācija ir atsaukta.

[ctx: @title:window]
en: Change Priorities
lv: Mainīt prioritātes

en: Primary
lv: Primārais

en: Raise priority
lv: Paaugstināt prioritāti

en: Lower priority
lv: Pazemināt prioritāti

[ctx: @action:button Shrink the height of a view]
en: Collapse
lv: Sakļaut

[ctx: @action:button Edit the arrangement of display outputs]
en: Edit Arrangement
lv: Rediģēt izkārtojumu

en: Orientation:
lv: Orientācija:

en: Automatic
lv: Automātiska

en: Only when in tablet mode
lv: Tikai planšetdatora režīmā

en: Manual
lv: Manuāla

en: Replicas
lv: Replikas

[ctx: @label for a checkbox that says 'Enabled']
en: Device:
lv: Ierīce:

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Change Screen Priorities…
lv: Mainīt ekrāna prioritātes…

[ctx: @info]
en: This determines which screen your main desktop appears on, along with any Plasma Panels in it. Some older games also use this setting to decide which screen to appear on.<nl/><nl/>It has no effect on what screen notifications or other windows appear on.
lv: Šis iestatījums nosaka, uz kura ekrāna ir redzama galvenā darbvirsma ar uz tās esošajiem „Plasma“ paneļiem. Reizēm arī vecākas spēles izmanto šo iestatījumu, lai izlemtu, uz kura ekrāna atvērties.<nl/><nl/>Tas neietekmē, uz kura ekrāna parādās paziņojumi un citi logi.

en: Resolution:
lv: Izšķirtspēja:

[ctx: @info]
en: “%1” is the only resolution supported by this display.
lv: „%1“ ir vienīgā izšķirtspēja, ko atbalsta šis displejs.

en: Scale:
lv: Mērogs:

[ctx: @info accessible description of slider value]
en: in percent of regular scale
lv: procentuāli no parastā mēroga

en: Refresh rate:
lv: Atsvaidzināšanas biežums:

[ctx: @info]
en: “%1” is the only refresh rate supported by this display.
lv: „%1“ ir vienīgais atsvaidzināšanas biežums, ko atbalsta šis displejs.

[ctx: @info]
en: “%1” is the only refresh rate supported by this display at the current resolution.
lv: „%1“ ir vienīgais atsvaidzināšanas biežums, ko atbalsta šis displejs šādā izšķirtspējā.

en: Adaptive sync:
lv: Adaptīvā sinhronizācija:

en: Never
lv: Nekad

en: Always
lv: Vienmēr

en: Overscan:
lv: Manu apgriešanas novērse:

[ctx: @info]
en: Determines how much padding is put around the image sent to the display to compensate for part of the content being cut off around the edges.<nl/><nl/>This is sometimes needed when using a TV as a screen.
lv: Nosaka, cik lielas tukšas apmales ap attēlu tiek nosūtītas displejam, lai kompensētu satura apgriešanu ap attēla malām.<nl/><nl/>Šī opcija var būt noderīga, ja displejam izmantojat televizoru.

en: RGB range:
lv: RGB diapazons:

en: Full
lv: Pilns

en: Limited
lv: Ierobežots

[ctx: @info]
en: Determines whether the range of possible color values needs to be limited for the display. This should only be changed if the colors on the screen look washed out.
lv: Nosaka, vai displejam nosūtītajā signālā ir jāierobežo iespējamo krāsu vērtību diapazons. Šī opcija jāmaina tikai tad, ja krāsas ekrānā izskatās neskaidras.

[ctx: @label:listbox]
en: Color profile:
lv: Krāsu profils:

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: ICC profile
lv: ICC profils

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: Built-in
lv: Iebūvētais

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the color profile built into the screen itself, if present. Note that built-in color profiles are sometimes wrong, and often inaccurate. For optimal color fidelity, calibration using a colorimeter is recommended.
lv: Izmantot krāsu profilu, kas ir iebūvēts pašā ekrānā, ja tāds ir. Ievērojiet, ka reizēm iebūvētie krāsu profili ir nepareizi, bet bieži — neprecīzi. Lai iegūtu optimālu krāsu atveidošanu, ieteicams veikt kalibrāciju ar kolorimetru.

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter ICC profile path…
lv: Ievadīt ICC profila ceļu…

[ctx: @action:button]
en: Select ICC profile…
lv: Atlasīt ICC profilu…

en: Opens a file picker for the ICC profile
lv: Atver datņu atlasītāju ICC profilam

[ctx: @title:window]
en: Select ICC Profile
lv: Atlasīt ICC profilu

[ctx: @info:tooltip]
en: ICC profiles aren’t compatible with HDR yet.
lv: ICC profili pagaidām nav saderīgi ar HDR.

[ctx: @label]
en: High Dynamic Range:
lv: Augsts dinamiskais diapazons:

[ctx: @option:check]
en: Enable &HDR
lv: Ieslēgt &HDR

[ctx: @info:tooltip]
en: HDR allows compatible applications to show brighter and more vivid colors.
lv: HDR ļauj saderīgām programmām izskatīties spilgtākām un ar dzīvīgākām krāsām.

[ctx: @action:button]
en: Calibrate HDR Brightness…
lv: Kalibrēt HDR gaišumu…

en: Opens a window to calibrate HDR brightness
lv: Atver logu HDR gaišuma kalibrēšanai

[ctx: @label:listbox]
en: Color accuracy:
lv: Krāsu precizitāte:

[ctx: @item:inlistbox tradeoff between efficiency and color accuracy]
en: Prefer efficiency
lv: Dot priekšroku veiktspējai

[ctx: @item:inlistbox tradeoff between efficiency and color accuracy]
en: Prefer color accuracy
lv: Dot priekšroku krāsu precizitātei

[ctx: @info:tooltip]
en: Preferring color accuracy limits potentially inaccurate offloading of color operations to the display driver and increases the maximum color resolution.<nl/><nl/>Note that this setting can have a large impact on performance.
lv: Dodot priekšroku krāsu precizitātei, šis iestatījums ierobežo potenciāli neprecīzu krāsu darbību izlādi uz displeja draiveri un palielina maksimālo krāsu izšķirtspēju.<nl/><nl/>Ievērojiet, ka šis iestatījums samazinās sistēmas veiktspēju.

[ctx: @info:tooltip]
en: Preferring efficiency simplifies the ICC profile to matrix+shaper, improving performance at the cost of color accuracy.<nl/><nl/>Note that changing this setting can have a large impact on performance.
lv: Priekšrokas došanas efektivitātei vienkāršo ICC profilu līdz matricai un formētājam, palielinot veiktspēju uz krāsu precizitātes rēķina.<nl/><nl/>Ievērojiet, ka šī iestatījuma izmainīšana var stipri ietekmēt sistēmas veiktspēju.

[ctx: @label:listbox]
en: Limit color resolution to:
lv: Ierobežot krāsu izšķirtspēju līdz:

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: Automatic  (%1 bits per color)
lv: Automātisku (līdz %1 bitiem uz krāsu)

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: %1 bits per color
lv: %1 bitiem uz krāsu

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: Automatic (%1 bits per color)
lv: Automātisku (līdz %1 bitiem uz krātu)

[ctx: @info:tooltip]
en: Limits the color resolution of the image that is sent to the display. This does not affect screenshots or recordings.<nl/><nl/>Because the display is currently connected through a dock, automatic color resolution has been temporarily reduced to 8 bits to avoid common dock issues.<nl/><nl/>Due to graphics driver limitations, the actually used resolution cannot be known.
lv: Ierobežo attēla krāsu izšķirtspēju, kas tiek sūtīta uz displeju. Tas neietekmē ekrānattēlus un ekrāna ierakstus.<nl/><nl/>Tā kā displejs šobrīd ir pievienots caur dokstaciju, automātiskā krāsu izšķirtspēja ir uz laiku samazināta līdz 8 bitiem, lai izvairītos no biežākām dokstacijas darbības problēmām.<nl/><nl/>Grafikas draivera ierobežojuma dēļ faktiskā izmantotā izšķirtspēja nav zināma.

[ctx: @info:tooltip]
en: Limits the color resolution of the image that is sent to the display. This does not affect screenshots or recordings.<nl/><nl/>Limiting color resolution can be useful to work around display or graphics driver issues.<nl/><nl/>Due to graphics driver limitations, the actually used resolution cannot be known.
lv: Ierobežo uz displeja nosūtāmā attēla krāsu izšķirtspēju. Šis iestatījums neietekmē ekrānattēlus un ekrāna ierakstus.<nl/><nl/>Krāsu izšķirtspējas samazināšana var būt noderīga, ja saskaraties ar displeja vai grafikas problēmām.<nl/><nl/>Grafikas draivera ierobežojuma dēļ faktiskā izmantotā izšķirtspēja nav zināma.

[ctx: @label]
en: sRGB color intensity:
lv: sRGB krāsu intensitāte:

[ctx: Color intensity factor expressed in percentage form]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: @info:tooltip]
en: Increases the intensity of sRGB content on the screen.
lv: Palielina ekrāna sRGB satura intensitāti.

[ctx: @label]
en: Brightness:
lv: Gaišums:

[ctx: @option:check]
en: Control hardware brightness with DDC/CI
lv: Pārvaldiet aparatūras gaišumu ar DDC/CI

[ctx: @info:tooltip]
en: DDC/CI is a feature supported by many monitors. Plasma can use it to adjust screen brightness with desktop controls, as if using the monitor's own hardware buttons and OSD menu.
lv: DDC/CI ir iespēja, ko atbalsta daudzi monitori. „Plasma“ var to lietot, lai koriģētu ekrāna gaišumu, izmantojot darbvirsmas vadīklas gluži tāpat, kā izmantojat pogas vai izvēlni pašā monitorā.

[ctx: Brightness expressed in percentage form]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: @label]
en: Sharpness:
lv: Asums:

[ctx: @label]
en: Extended Dynamic Range:
lv: Paplašinātais dinamiskais diapazons

[ctx: @option:check]
en: Enable EDR
lv: Ieslēgt EDR

[ctx: @info:tooltip]
en: EDR allows viewing HDR content on SDR displays by dynamically adjusting the backlight.<nl/><nl/>Note that this increases battery usage while viewing HDR content.
lv: EDR ļauj apskatīt HDR saturu uz SDR displejiem, dinamiski pielāgojot displeja izgaismojumu.<nl/><nl/>Ievērojiet, ka šis iestatījums palielina baterijas patēriņu, kad skatāties HDR saturu.

en: Replica of:
lv: Replika no:

en: Global scale:
lv: Globālais mērogs:

en: Legacy applications (X11):
lv: Vecās programmas (X11):

[ctx: The apps themselves should scale to fit the displays]
en: Apply scaling themselves
lv: Pašu programmu mērogošana

en: Legacy applications that support scaling will use it and look crisp, however those that don’t will not be scaled at all.
lv: Vecās programmas, kas atbalsta mērogošana, to izmantos un izskatīsies skaidri, tomēr citas, kas to neatbalsta, netiks mērogotas.

[ctx: The system will perform the x11 apps scaling]
en: Scaled by the system
lv: Sistēmas mērogošana

en: All legacy applications will be scaled by the system to the correct size, however they will always look slightly blurry.
lv: Sistēma mērogos visas vecās programmas līdz atbilstošajam izmēram, tomēr tās izskatīsies nedaudz izplūdušas.

[ctx: @label]
en: Screen tearing:
lv: Attēla plēšana:

[ctx: @option:check The thing being allowed in fullscreen windows is screen tearing]
en: Allow in fullscreen windows
lv: Atļaut pilnekrāna logos

[ctx: @info:tooltip]
en: Screen tearing reduces latency with most displays. Note that not all graphics drivers support this setting.
lv: Attēla plēšanas atļaušana lielākajā daļā logu samazina gaidīšanas laiku. Ievērojiet, ka šo iestatījumu neatbalsta visi grafikas draiveri.

en: The global scale factor is limited to multiples of 6.25% to minimize visual glitches in applications using the X11 windowing system.
lv: Globālās mērogošanas faktors ir ierobežots līdz reizinājumiem ar 6,25%, lai samazinātu X11 logu sistēmu izmantoto programmu vizuālos kropļojumus.

en: 90° Clockwise
lv: 90° pulksteņrādītāja virzienā

en: Upside Down
lv: Otrādi

en: 90° Counterclockwise
lv: 90° pretēji pulksteņrādītāja virzienam

en: No Rotation
lv: Negriezt

en: Drag screens to re-arrange them
lv: Velciet ekrānus, lai tos pārkārtotu
