kscreen - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
nl: Naar extern scherm overschakelen

en: Switch to laptop screen
nl: Naar laptopscherm overschakelen

en: Unify outputs
nl: Uitvoer gelijk maken

en: Extend to left
nl: Naar links uitbreiden

en: Extend to right
nl: Naar rechts uitbreiden

en: Leave unchanged
nl: Ongewijzigd laten

en: Built-in Screen
nl: Ingebouwd scherm
