kscreen - en to nl translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title:window]
en: HDR Calibration
nl: HDR-kalibratie

[ctx: @action:button]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Switches to the next page
nl: Schakelt over naar de volgende pagina

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Cancels the calibration process
nl: Annuleert het kalibratieproces

en: To determine the maximum brightness of the screen, adjust the slider until the logo is barely visible
nl: Om de maximale helderheid van het scherm te bepalen, pas de schuifregelaar aan totdat het logo nauwelijks zichtbaar is

en: Configure how bright “100%” on the normal brightness slider should be. Make it as bright as you'd ever use it, as long as the HDR image still looks good and the gradients are smooth.
    To avoid brightness fluctuations, it's recommended to not exceed the display's maximum average brightness of %1cd/m²
nl: Configureer hoe helder “100%” op de schuifregelaar voor normale helderheid zou moeten zijn. Maak het zo helder als u het ooit zou gebruiken, zolang de HDR-afbeelding er nog steeds goed uitziet en het kleurverloop gladjes is.
    Om helderheidsfluctuaties te vermijden, wordt het aanbevolen niet de maximale gemiddelde helderheid van %1cd/m² van het scherm te overschrijden.

en: Configure how bright “100%” on the normal brightness slider should be. Make it as bright as you'd ever use it, as long as the HDR image still looks good and the gradients are smooth.
nl: Configureer hoe helder “100%” op de schuifregelaar voor normale helderheid zou moeten zijn. Maak het zo helder als u het ooit zou gebruiken, zolang de HDR-afbeelding er nog steeds goed uitziet en het kleurverloop gladjes is.

en: Maximum luminance: %1cd/m²
nl: Maximale lichtkracht: %1cd/m²

en: Reference luminance / paper white: %1cd/m²
nl: Referentie lichtkracht / papierwit: %1cd/m²

[ctx: @action:checkbox]
en: Assume Windows HDR applications are calibrated for this screen
nl: Neem aan dat toepassingen voor Windows HDR gekalibreerd zijn voor dit scherm

[ctx: @action:button]
en: Done
nl: Gereed

[ctx: @info accessible description of a push button]
en: Finish the calibration process
nl: Beëindig het kalibratieproces

en: Many Windows applications come with their own calibration settings, which this system wide configuration conflicts with. If this option is set, their calibration settings will work as expected on this specific display.
nl: Veel toepassingen voor Windows komen met hun eigen instellingen voor kalibratie, waarmee deze configuratie systeembreed conflicteert. Als deze optie is geactiveerd, zullen hun kalibratie-instellingen werken zoals verwacht op dit specifieke scherm.
