kscreen - en to nl translation catalogue (100 entries)

en: Implementation error
nl: Implementatiefout

en: Outputs changed while trying to apply settings
nl: Uitvoer is gewijzigd bij proberen instellingen toe te passen

en: Replicated by other output
nl: Gekopieerd door andere uitvoer

en: None
nl: Geen

[ctx: @action:button Briefly show the display name in a popup label on each screen]
en: Identify Screens
nl: Schermen identificeren

en: Keep display configuration?
nl: Configuratie van het scherm behouden?

en: Will revert to previous configuration in %1 second. | Will revert to previous configuration in %1 seconds.
nl[0]: De vorige configuratie zal binnen %1 seconde worden teruggezet.
nl[1]: De vorige configuratie zal binnen %1 seconden worden teruggedraaid.

en: &Keep
nl: &Behouden

en: &Revert
nl: &Terugdraaien

[ctx: @info]
en: All displays are disabled. Enable at least one.
nl: Alle schermen zijn uitgeschakeld. Schakel er tenminste één in.

[ctx: @info]
en: Gaps between displays are not supported. Make sure all displays are touching.
nl: Gaten tussen schermen worden niet ondersteund. Ga na dat alle schermen elkaar raken.

[ctx: The argument contains the reason for the failure]
en: Couldn’t apply display configuration: %1
nl: Kon schermconfiguratie niet toepassen: %1

en: A new output has been added. Settings have been reloaded.
nl: Een nieuwe uitvoer is toegevoegd.  Instellingen zijn opnieuw geladen.

en: An output has been removed. Settings have been reloaded.
nl: Een uitvoer is verwijderd. Instellingen zijn opnieuw geladen.

en: No KScreen backend found. Please check your KScreen installation.
nl: Geen backend van KScreen gevonden. Controleer of KScreen geïnstalleerd is.

en: Outputs could not be saved due to error.
nl: Uitvoer kon niet opgeslagen worden vanwege een fout.

en: Global scale changes will come into effect after the system is restarted.
nl: Wijzigingen in globale schaal zullen pas effect hebben na een herstart van het systeem.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Display configuration reverted.
nl: Configuratie van het scherm teruggedraaid.

[ctx: @title:window]
en: Change Priorities
nl: Prioriteiten wijzigen

en: Primary
nl: Primair

en: Raise priority
nl: Prioriteit verhogen

en: Lower priority
nl: Prioriteit verlagen

[ctx: @action:button Shrink the height of a view]
en: Collapse
nl: Invouwen

[ctx: @action:button Edit the arrangement of display outputs]
en: Edit Arrangement
nl: Schikking bewerken

en: Orientation:
nl: Oriëntatie:

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Only when in tablet mode
nl: Alleen wanneer in tabletmodus

en: Manual
nl: Handmatig

en: Replicas
nl: Kopieën

[ctx: @label for a checkbox that says 'Enabled']
en: Device:
nl: Apparaat:

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Change Screen Priorities…
nl: Schermprioriteiten wijzigen…

[ctx: @info]
en: This determines which screen your main desktop appears on, along with any Plasma Panels in it. Some older games also use this setting to decide which screen to appear on.<nl/><nl/>It has no effect on what screen notifications or other windows appear on.
nl: Dit bepaalt op welk scherm uw hoofdbureaublad verschijnt, inclusief alle Plasma panelen die er op aanwezig zijn. Enige oudere spellen gebruiken deze instelling ook om te bepalen op welk scherm te verschijnen<nl/><nl/>Het heeft geen effect op welk scherm meldingen of andere vensters verschijnen.

en: Resolution:
nl: Resolutie:

[ctx: @info]
en: “%1” is the only resolution supported by this display.
nl: "%1" is de enige resolutie die door dit scherm wordt ondersteund.

en: Scale:
nl: Schaal:

[ctx: @info accessible description of slider value]
en: in percent of regular scale
nl: In procenten van de reguliere schaal

en: Refresh rate:
nl: Vernieuwingsfrequentie:

[ctx: @info]
en: “%1” is the only refresh rate supported by this display.
nl: "%1" is de enige vernieuwingsfrequentie ondersteund door dit scherm.

[ctx: @info]
en: “%1” is the only refresh rate supported by this display at the current resolution.
nl: "%1" is de enige vernieuwingsfrequentie ondersteund door dit scherm met de huidige resolutie.

en: Adaptive sync:
nl: Aanpasbare synchronisatie:

en: Never
nl: Nooit

en: Always
nl: Altijd

[ctx: @info]
en: Determines how much padding is put around the image sent to the display to compensate for part of the content being cut off around the edges.<nl/><nl/>This is sometimes needed when using a TV as a screen.
nl: Bepaalt hoeveel opvulling rond het beeld geplaatst wordt dat naar het scherm wordt verzonden om te compenseren voor het deel van de inhoud die aan de randen wordt afgesneden.<nl/><nl/>Dit is soms nodig bij het gebruik van een TV als scherm.

en: RGB range:
nl: RGB-bereik:

en: Full
nl: Volledig

en: Limited
nl: Beperkt

[ctx: @info]
en: Determines whether the range of possible color values needs to be limited for the display. This should only be changed if the colors on the screen look washed out.
nl: Beperkt eventueel de hoeveelheid mogelijke kleurwaarden voor het scherm. Dit kan nuttig zijn wanneer de kleuren op het scherm er verbleekt uitzien

[ctx: @label:listbox]
en: Color profile:
nl: Kleurprofiel:

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: ICC profile
nl: ICC-profiel

[ctx: @item:inlistbox color profile]
en: Built-in
nl: Ingebouwd

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the color profile built into the screen itself, if present. Note that built-in color profiles are sometimes wrong, and often inaccurate. For optimal color fidelity, calibration using a colorimeter is recommended.
nl: Gebruik het kleurprofiel van het scherm zelf, indien aanwezig. Soms zijn ingebouwde kleurprofielen verkeerd zijn en vaak niet accuraat. Voor optimale kleurgelijkheid wordt calibratie met een colorimeter aanbevolen.

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter ICC profile path…
nl: ICC-profielpad invoeren…

[ctx: @action:button]
en: Select ICC profile…
nl: ICC-profiel selecteren…

en: Opens a file picker for the ICC profile
nl: Een bestandskiezer openen voor het ICC-profiel

[ctx: @title:window]
en: Select ICC Profile
nl: ICC-profiel selecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: ICC profiles aren’t compatible with HDR yet.
nl: ICC-profielen zijn nog niet compatibel met HDR.

[ctx: @option:check]
en: Enable &HDR
nl: &HDR inschakelen

[ctx: @info:tooltip]
en: HDR allows compatible applications to show brighter and more vivid colors.
nl: Met HDR kunnen compatibele toepassingen helderdere en levendigere kleuren laten zien.

[ctx: @action:button]
en: Calibrate HDR Brightness…
nl: HDR-helderheid kalibreren…

en: Opens a window to calibrate HDR brightness
nl: Opent een venster om HDR-helderheid te kalibreren

[ctx: @label:listbox]
en: Color accuracy:
nl: Kleurnauwkeurigheid:

[ctx: @item:inlistbox tradeoff between efficiency and color accuracy]
en: Prefer efficiency
nl: Voorkeur voor efficiëntie

[ctx: @item:inlistbox tradeoff between efficiency and color accuracy]
en: Prefer color accuracy
nl: Voorkeur voor kleurnauwkeurigheid

[ctx: @info:tooltip]
en: Preferring color accuracy limits potentially inaccurate offloading of color operations to the display driver and increases the maximum color resolution.<nl/><nl/>Note that this setting can have a large impact on performance.
nl: Kiezen voor kleurnauwkeurigheid zorgt er voor dat het scherm accurater aangestuurd wordt en verhoogt de maximale kleurresolutie.<nl/><nl/>Merk op dat deze instelling een grote impact op prestaties kan hebben.

[ctx: @info:tooltip]
en: Preferring efficiency simplifies the ICC profile to matrix+shaper, improving performance at the cost of color accuracy.<nl/><nl/>Note that changing this setting can have a large impact on performance.
nl: Voorkeur voor efficiëntie vereenvoudigt het ICC-profiel tot matrix+shaper, waarmee prestaties worden verbeterd. Dit ten koste van kleurnauwkeurigheid.<nl/><nl/>Merk op dat deze instelling een grote impact op prestaties kan hebben.

[ctx: @label:listbox]
en: Limit color resolution to:
nl: Kleurresolutie beperken tot:

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: Automatic  (%1 bits per color)
nl: Automatisch (%1 bits per kleur)

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: %1 bits per color
nl: %1 bits per kleur

[ctx: @item:inlistbox color resolution]
en: Automatic (%1 bits per color)
nl: Automatisch (%1 bits per kleur)

[ctx: @info:tooltip]
en: Limits the color resolution of the image that is sent to the display. This does not affect screenshots or recordings.<nl/><nl/>Because the display is currently connected through a dock, automatic color resolution has been temporarily reduced to 8 bits to avoid common dock issues.<nl/><nl/>Due to graphics driver limitations, the actually used resolution cannot be known.
nl: Beperkt de kleurresolutie van het beeld dat naar het scherm gezonden wordt. Dit heeft geen effect op schermafdrukken of -opnamen.<nl/><nl/>Omdat het scherm verbonden is via een dock, is de automatische kleurresolutie tijdelijk vermindert tot 8 bits. Dit kan problemen voorkomen.<nl/><nl/>Vanwege beperkingen van grafische stuurprogramma's, kan de  feitelijke gebruikte resolutie niet bekend zijn.

[ctx: @info:tooltip]
en: Limits the color resolution of the image that is sent to the display. This does not affect screenshots or recordings.<nl/><nl/>Limiting color resolution can be useful to work around display or graphics driver issues.<nl/><nl/>Due to graphics driver limitations, the actually used resolution cannot be known.
nl: Beperkt de kleurresolutie van het beeld dat verzonden wordt naar het scherm. Dit heeft geen effect op schermafdrukken of -opnamen.<nl/><nl/>Beperken van kleurresolutie kan nuttig zijn om problemen met schermen of grafische stuurprogramma's te omzeilen.<nl/><nl/>Vanwege beperkingen van grafische stuurprogramma's, kan de feitelijke gebruikte resolutie niet bekend zijn.

[ctx: @label]
en: sRGB color intensity:
nl: Intensiteit van kleur sRGB:

[ctx: @info:tooltip]
en: Increases the intensity of sRGB content on the screen.
nl: Verhoogt de intensiteit van sRGB-inhoud op het scherm.

[ctx: @label]
en: Brightness:
nl: Helderheid:

[ctx: @option:check]
en: Control hardware brightness with DDC/CI
nl: Bestuur helderheid van hardware met DDC/CI

[ctx: @info:tooltip]
en: DDC/CI is a feature supported by many monitors. Plasma can use it to adjust screen brightness with desktop controls, as if using the monitor's own hardware buttons and OSD menu.
nl: DDC/CI wordt ondersteund door veel monitors. Plasma kan het gebruiken om de helderheid van het scherm in te stellen, alsof de eigen hardwareknoppen van de monitor worden gebruikt en het OSD-menu.

en: Automatically adapt to environment
nl: Automatisch aanpassen aan de omgeving

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically adjust the screen’s brightness based on the lighting level of the environment, as detected by the device’s ambient light sensor. If you adjust the brightness manually, those adjustments will be remembered and taken into account.
nl: De schermhelderheid wordt automatisch aangepast aan de omgevingsverlichting, zoals gedetecteerd door de omgevingslichtsensor van het apparaat. Als u de helderheid handmatig aanpast, worden deze aanpassingen onthouden en meegenomen.

[ctx: @label]
en: Sharpness:
nl: Scherpte:

[ctx: @label]
en: Extended Dynamic Range:
nl: Uitgebreide dynamische reeks:

[ctx: @option:check]
en: Enable EDR
nl: EDR inschakelen

[ctx: @info:tooltip]
en: EDR allows viewing HDR content on SDR displays by dynamically adjusting the backlight.<nl/><nl/>Note that this increases battery usage while viewing HDR content.
nl: Met EDR is het mogelijk HDR inhoud op SDR schermen te bekijken. Dit door het backlight dynamisch aan te passen.<nl/><nl/>Het batterijverbruik verhoogt  daardoor tijdens het bekijken van HDR-inhoud.

en: Replica of:
nl: Kopie van:

en: Global scale:
nl: Globale schaal:

en: Legacy applications (X11):
nl: Oudere toepassingen (X11):

[ctx: The apps themselves should scale to fit the displays]
en: Apply scaling themselves
nl: Zelf het schalen toepassen

en: Legacy applications that support scaling will use it and look crisp, however those that don’t will not be scaled at all.
nl: Oudere toepassingen die schalen ondersteunen zullen schalen en er scherp uitzien, toepassingen die schalen niet ondersteunen zullen  helemaal niet geschaald worden.

[ctx: The system will perform the x11 apps scaling]
en: Scaled by the system
nl: Geschaald door het systeem

en: All legacy applications will be scaled by the system to the correct size, however they will always look slightly blurry.
nl: Alle oudere toepassingen zullen geschaald worden door het systeem tot de juiste grootte, ze zullen er altijd iets wazig uitzien.

[ctx: @option:check The thing being allowed in fullscreen windows is screen tearing]
en: Allow in fullscreen windows
nl: Toestaan in vensters in volledig scherm

[ctx: @info:tooltip]
en: Screen tearing reduces latency with most displays. Note that not all graphics drivers support this setting.
nl: Screen tearing vermindert vertraging op de meeste schermen. Niet niet alle grafische stuurprogramma's ondersteunen deze instelling.

en: The global scale factor is limited to multiples of 6.25% to minimize visual glitches in applications using the X11 windowing system.
nl: De globale schaalfactor is beperkt tot meervouden van 6.25% om visuele afwijkingen in toepassingen bij gebruik van het X11-venstersysteem te minimaliseren.

en: 90° Clockwise
nl: 90° rechtsom

en: Upside Down
nl: Ondersteboven

en: 90° Counterclockwise
nl: 90° linksom

en: No Rotation
nl: Geen rotatie

en: Drag screens to re-arrange them
nl: Schermen slepen om ze opnieuw te schikken
