kscreen - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
pt_BR: Alternar para tela externa

en: Switch to laptop screen
pt_BR: Alternar para a tela do laptop

en: Unify outputs
pt_BR: Unificar saídas

en: Extend to left
pt_BR: Estender para a esquerda

en: Extend to right
pt_BR: Estender para a direita

en: Leave unchanged
pt_BR: Deixar sem alteração

en: Built-in Screen
pt_BR: Tela embutida
