kscreen - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
ro: Folosește doar ecranul extern

en: Only use built-in screen
ro: Folosește doar ecranul încorporat

en: Mirror screens
ro: Oglindește ecranele

en: Extend to left of built-in screen
ro: Extinde la stânga ecranului încorporat

en: Extend to right of built-in screen
ro: Extinde la dreapta ecranului încorporat

en: Leave unchanged
ro: Lasă neschimbat

en: Built-in Screen
ro: Ecran încorporat
