kscreen - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
sk: Prepnúť na externú obrazovku

en: Switch to laptop screen
sk: Prepnúť na obrazovku laptopu

en: Unify outputs
sk: Zjednotiť výstupy

en: Extend to left
sk: Rozšíriť doľava

en: Extend to right
sk: Rozšíriť doprava

en: Leave unchanged
sk: Ponechať nezmenené

en: Built-in Screen
sk: Zabudovaná obrazovka
