kscreen - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
sk: Používať iba externý displej

en: Only use built-in screen
sk: Používať iba zabudovanú obrazovku

en: Mirror screens
sk: Zrkadliť obrazovky

en: Extend to left of built-in screen
sk: Rozšíriť naľavo od vstavanej obrazovky

en: Extend to right of built-in screen
sk: Rozšíriť napravo od vstavanej obrazovky

en: Leave unchanged
sk: Ponechať nezmenené

en: Built-in Screen
sk: Zabudovaná obrazovka
