kscreen - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: %1 Hz
tg: %1 Ҳтс

en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: Replicated by other output
tg: Аз тарафи барориши дигар инъикос карда шуд

en: A new output has been added. Settings have been reloaded.
tg: Барориш нав илова карда шуд. Танзимот аз нав бор карда шуд.

en: An output has been removed. Settings have been reloaded.
tg: Барориш тоза карда шуд. Танзимот аз нав бор карда шуд.

en: No KScreen backend found. Please check your KScreen installation.
tg: Ягон коркардкунандаи KScreen ёфт нашуд. Лутфан, насби KScreen-ро тафтиш кунед.

en: Outputs could not be saved due to error.
tg: Ба сабаби хато, бароришҳо нигоҳ дошта намешаванд.

en: Primary
tg: Асосӣ

en: Orientation:
tg: Самт:

en: Replicas
tg: Инъиқосҳо

en: Enabled
tg: Фаъол

en: Resolution:
tg: Возеҳӣ:

en: Scale:
tg: Миқёс:

en: Refresh rate:
tg: Суръати навсозӣ:

en: Replica of:
tg: Инъиқоси:

en: Global scale:
tg: Миқёси умумӣ:

en: 90° Clockwise
tg: 90° аз рӯи ҷории ақрабаки соат

en: Upside Down
tg: Рӯяш ба поён

en: 90° Counterclockwise
tg: 90° аз рӯи муқобили ақрабаки соат

en: No Rotation
tg: Бе даврзанӣ
