kscreen - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
tr: Yalnızca dış ekranı kullan

en: Only use built-in screen
tr: Yalnızca yerleşik ekranı kullan

en: Mirror screens
tr: Ekranları yansıt

en: Extend to left of built-in screen
tr: Yerleşik ekranın soluna genişlet

en: Extend to right of built-in screen
tr: Yerleşik ekranın sağına genişlet

en: Leave unchanged
tr: Değiştirmeden bırak

en: Built-in Screen
tr: Yerleşik Ekran
