kscreen - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
uk: Перемкнутися на зовнішній екран

en: Switch to laptop screen
uk: Перемкнутися на екран ноутбука

en: Unify outputs
uk: Уніфікувати виведення

en: Extend to left
uk: Розширити ліворуч

en: Extend to right
uk: Розширити праворуч

en: Leave unchanged
uk: Залишити без змін

en: Built-in Screen
uk: Будований екран
