kscreen - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Only use external screen
uk: Використовувати лише зовнішній екран

en: Only use built-in screen
uk: Використовувати лише вбудований екран

en: Mirror screens
uk: Віддзеркалення екранів

en: Extend to left of built-in screen
uk: Розширити ліворуч від вбудованого екрана

en: Extend to right of built-in screen
uk: Розширити праворуч від вбудованого екрана

en: Leave unchanged
uk: Залишити без змін

en: Built-in Screen
uk: Вбудований екран
