kdelibs4 - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Function must be called from the main thread.
ml: ഫങ്ഷന്‍ പ്രധാന ത്രെഡ്ഡില്‍നിന്നുതന്നെ വിളിക്കണം.

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
ml: മെയില്‍ ക്ളൈന്‍റ് തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല:
    
    %1

en: Could not launch Mail Client
ml: മെയില്‍ ക്ലയന്റ് തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല

note: i18n("Could not launch %1:\n\n%2", exe, error), i18n("Could not launch %1:\n\n%2", htmlApp->exec(), error),
en: Could not launch the browser:
    
    %1
ml: ബ്രൌസര്‍ തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല:
    
    %1

en: Could not launch Browser
ml: ബ്രൌസര്‍ തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
ml: ടെര്‍മിനല്‍ ക്ളൈന്‍റ് തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല:
    
    %1

en: Could not launch Terminal Client
ml: ടെര്‍മിനല്‍ ക്ലയന്റ് തുടങ്ങുവാന്‍ സാധിച്ചില്ല

en: The provided service is not valid
ml: നല്‍കിയ സേവനം സാധുവല്ല
