kdelibs4 - en to tg translation catalogue (24 entries)

[ctx: application description]
en: Rebuilds the system configuration cache.
tg: Зерҳофизаи танзимоти низомро аз нав месозад

[ctx: @info:credit]
en: Copyright 1999-2014 KDE Developers
tg: Ҳуқуқи муаллиф 1999-2014 Барномарезони KDE

[ctx: @info:credit]
en: David Faure
tg: Дэвид Фауре (David Faure)

[ctx: @info:credit]
en: Author
tg: Муаллиф

[ctx: @info:credit]
en: Waldo Bastian
tg: Валдо Бастиан (Waldo Bastian)

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Do not signal applications to update (deprecated, no longer having any effect)
tg: Барномаҳо барои навсозӣ дархост карда нашаванд (эътирозшуда, дигар ягон таъсир надорад)

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Disable incremental update, re-read everything
tg: Ғайрифаъол кардани навсозии афзоянда, ҳамаро аз нав хонед

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Check file timestamps (deprecated, no longer having any effect)
tg: Санҷидани тамғаҳои вақт (эътирозшуда, дигар ягон таъсир надорад)

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Disable checking files (deprecated, no longer having any effect)
tg: Ғайрифаъол кардани файлҳои санҷишӣ (эътирозшуда, дигар ягон таъсир надорад)

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Perform menu generation test run only
tg: Иҷро кардани танҳо санҷиши эҷодкунии феҳрист

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Track menu id for debug purposes
tg: Пайгирӣ кардани муайянкунандаи феҳрист барои раванди ислоҳи нуқсонҳо

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Switch QStandardPaths to test mode, for unit tests only
tg: Гузаронидани QStandardPaths ба реҷаи санҷишӣ, танҳо барои санҷишҳои воҳидӣ

en: Function must be called from the main thread.
tg: Фаъолият бояд аз риштаи асосӣ дархост карда шавад.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
tg: Хатои оғози %1. Эҳтимол аст, ки KLauncher дар ҳоли иҷро намедошад ё ин ки он барномаро оғоз карда натавонист.

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
tg: KLauncher ба воситаи D-Bus дастнорас аст. Хатои дархосткунии %1:
    %2

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
tg: Мизоҷи почта оғоз карда нашуд:
    
    %1

en: Could not launch Mail Client
tg: Мизоҷи почта оғоз карда нашуд

note: i18n("Could not launch %1:\n\n%2", exe, error), i18n("Could not launch %1:\n\n%2", htmlApp->exec(), error),
en: Could not launch the browser:
    
    %1
tg: Намоишгар оғоз карда нашуд:
    
    %1

en: Could not launch Browser
tg: Намоишгар оғоз карда нашуд

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
tg: Мизоҷи терминал оғоз карда нашуд:
    
    %1

en: Could not launch Terminal Client
tg: Мизоҷи терминал оғоз карда нашуд

en: No service implementing %1
tg: Ягон хидмат %1-ро иҷро наменамояд

en: The provided service is not valid
tg: Хидмати таъминшуда нодуруст аст

en: The service '%1' provides no library or the Library key is missing
tg: Хидмати '%1' ягон китобхонаро таъмин наменамояд ё ин ки калиди китобхона вуҷуд надорад
