kshisen - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Removed: 0/0
be: Выдалена: 0/0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
be: Гравітацыя

en: End of Game
be: Канец гульні

en: (Paused)
be:  (паўза)

en: General
be: Агульныя

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

en: Current Maintainer
be: Адказны за выпуск

en: Original Author
be: Аўтар

en: Thanks also to everyone who should be listed here but is not!
be: Таксама выяўляем падзяку ўсім, хто павінен быць пералічаны тут але не прадстаўлены!

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
be: Узровень цяжкасці дошкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
be: Лёгкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
be: Складаны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
be: Хуткасць выдалення плітак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
be: Павольна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
be: Хутка
