kshisen-1.1 - en to br translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
br: Dedennerezh

en: End of Game
br: Diwezh an abadenn

en: (Paused)
br: (Ehanet)

en: General
br: Pennañ

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
br: An drekleur da implij.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: Current Maintainer
br: Ratreer red

en: Original Author
br: Oberour kentañ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
br: Aes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
br: Tenn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
br: Gorrek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
br: Buan
